Najlepsze gadżety na imprezę z humorem


Sezon letni sprzyja organizowaniu imprez, spotkań, eventów. Od wieczorów panieńskich, kawalerskich, przez imprezy na otwarcie sezonu, po letnie spotkania przyjaciół, którzy wspólnie chcą miło i zabawnie spędzić czas. Niezależnie, czy organizujesz wieczór panieński czy imprezę dla znajomych, możesz zadbać, aby była ona inna niż wszystkie.

  1. Imprezy tematyczne
  2. Gry towarzyskie
  3. W świecie dziecka

Imprezy tematyczne

To bardzo skuteczny sposób na natychmiastowe podniesienie temperatury imprezy. Warto jednak upewnić się, że wszyscy jej uczestnicy podejmują wyzwanie i przyjmują zasady gry. Stroje na imprezę, gadżety na imprezę tematyczną wcale nie są wyjątkowo drogie. Wystarczy trochę wyobraźni. Można kupić tylko sugestywny gadżet lub maskę, dodać ciekawy makijaż, a efekt i tak będzie piorunujący. Najtańsze gadżety na imprezę tego typu bez problemu można znaleźć w internecie niezależnie od tego, czy motywem przewodnim jest Hawai party czy rodzina superbohaterów. Stroje na imprezę można skomponować samemu, wypożyczyć albo kupić. Ważne, aby goście weszli w klimat imprezy i przyjęli obowiązujące reguły. Wystarczy bowiem kilka osób, które się wyłamią i cały misterny plan może spalić na panewce. 

Gry towarzyskie

Wieczory panieńskie oraz podobne im imprezy mają to do siebie, że spotyka się na nich często grono gości, którzy w dużej mierze się nie znają. Doskonałym sposobem na integrację gości i przeciwdziałanie tworzeniu się małych, zamkniętych grupek są gry towarzyskie. W internecie jest coraz więcej śmiesznych gier na imprezie. Spora część z nich bazuje na zmysłowości, seksualności, natomiast robi to ze smakiem i bez przekraczania pewnych granic. Imprezowa ruletka to gra, która może zapewnić świetną zabawę, jeśli tylko goście podejdą z luzem, otwartością i uśmiechem do całej zabawy. Gry na imprezę, tanie gry na imprezę można znaleźć bez problemu w sieci, warto natomiast zastanowić się, jaki typ gry szczególnie może przypaść do gustu gościom, a jaki może się okazać niewypałem.

W świecie dziecka

Stroje na bal przebierańców to jedno, natomiast żadna dobra zabawa nie może się obyć bez balonów. Śmieszne stroje, dobra muzyka i wciągająca zabawa skłaniają do różnych szaleństw, warto więc zadbać, aby butla z helem do pompowania balonów umożliwiała wykorzystanie go do “gadania”. Hel do balonów to świetne źródło rozrywki, które zawsze i wszystkich bawi. Butle z helem, hel do balonów nie zawsze jednak przystosowany jest do tego typu zabaw, więc przed jego zakupem, warto to sprawdzić.

 

 

 

undefined


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Najlepsze gadżety na imprezę z humorem

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in