Znamy szczegóły dotyczące 3 sezonu Ucha Prezesa!


Premiera najnowszego sezonu Ucha Prezesa będzie miała miejsce już 15 marca na platformie Showmax, a poniżej prezentujemy kilka faktów, które udało nam się poznać!

Jak dobrze wiemy, zaraz po zakończeniu 2. sezonu Ucha Prezesa, polska scena polityczna uległa głębokim zmianom. Wynikiem tego jest rekonstrukcja takżę w ekipie Ucha Prezesa.

Jak zapewniają producenci, w 3. serii częstym gościem w gabinecie Prezesa będzie Joachim Brudziński. Będziemy mogli zobaczyć także Katarzynę Lubnauer, w którą wcieli się Jowita Budnik. W serialu swój debiut będzie miało również małżeństwo Rokitów, które w domu dla byłych polityków będzie przystosowywać ich do życia w normalnym społeczeństwie.

Pojawiła się również informacja, że Robert Górski zaprezentuje Ucho Prezesa jako sztukę teatralną. Więcej szczegółów już niebawem, a tymczasem nie możemy się doczekać kolejnego sezonu.


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Znamy szczegóły dotyczące 3 sezonu Ucha Prezesa!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in