Pewien gościu chciał schudnąć…


Pewien gościu chciał schudnąć. Poszukał więc w internecie firmy, która się tym zajmuję i zamawia pakiet „5 kilo w 5 dni”.
Następnego dnia ktoś dzwoni do jego domu. Otwiera drzwi i widzi piękną, seksowną kobietę ubraną tylko w różowe buty sportowe i zawieszoną na szyki tabliczką. Na tabliczce było napisane:
„Mam na imię Zosia. Jak mnie złapiesz to będę twoja”.
No to gościu bez zastanowienia goni dziewczynę. Goni ją kilka godzin, aż w końcu udaje mu się ją złapać. Sytuacja powtarza się jeszcze przez 4 dni. Po łącznie 5 dniach uganiania się za dziewczyną, facet staje na wadze i faktycznie schudł 5 kilo.
Zadowolony stwierdził, że pójdzie krok dalej i zamówi pakiet „10 kilo w 5 dni”. Następnego dnia do jego domu przychodzi jeszcze piękniejsza i seksowniejsza kobieta. Oprócz różowych butów sportowych i tabliczki na szyi nie miała nic. Na tabliczce było napisane:
„Mam na imię Kasia. Jak mnie złapiesz to będę twoja”.

Facet od razu ruszył w pogoń, ale ta dziewczyna miała już dużo lepszą kondycję i znacznie dużej musiał ją gonić niż pierwszą. Po pewnym czasie mu się udaje. Sytuacja powtarza się przez kolejne 4 dni. Następnie facet staje na wadzę i faktycznie schudł 10 kilo.
W takim razie postanawia pójść na całość i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet „25 kilo w 7 dni”. Pani przez telefon pyta:
– Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program!
Facet jest jednak głęboko przekonany, że tego właśnie chce.
– Całe lata nie czułem się tak wspaniale!
Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potężny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko różowe buty sportowe i tabliczkę:
„Jestem Franek. Jak Cię złapię, będziesz mój!”


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Pewien gościu chciał schudnąć…

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in