Pewien gościu chciał schudnąć…


Pewien gościu chciał schudnąć. Poszukał więc w internecie firmy, która się tym zajmuję i zamawia pakiet „5 kilo w 5 dni”.
Następnego dnia ktoś dzwoni do jego domu. Otwiera drzwi i widzi piękną, seksowną kobietę ubraną tylko w różowe buty sportowe i zawieszoną na szyki tabliczką. Na tabliczce było napisane:
„Mam na imię Zosia. Jak mnie złapiesz to będę twoja”.
No to gościu bez zastanowienia goni dziewczynę. Goni ją kilka godzin, aż w końcu udaje mu się ją złapać. Sytuacja powtarza się jeszcze przez 4 dni. Po łącznie 5 dniach uganiania się za dziewczyną, facet staje na wadze i faktycznie schudł 5 kilo.
Zadowolony stwierdził, że pójdzie krok dalej i zamówi pakiet „10 kilo w 5 dni”. Następnego dnia do jego domu przychodzi jeszcze piękniejsza i seksowniejsza kobieta. Oprócz różowych butów sportowych i tabliczki na szyi nie miała nic. Na tabliczce było napisane:
„Mam na imię Kasia. Jak mnie złapiesz to będę twoja”.

Facet od razu ruszył w pogoń, ale ta dziewczyna miała już dużo lepszą kondycję i znacznie dużej musiał ją gonić niż pierwszą. Po pewnym czasie mu się udaje. Sytuacja powtarza się przez kolejne 4 dni. Następnie facet staje na wadzę i faktycznie schudł 10 kilo.
W takim razie postanawia pójść na całość i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet „25 kilo w 7 dni”. Pani przez telefon pyta:
– Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program!
Facet jest jednak głęboko przekonany, że tego właśnie chce.
– Całe lata nie czułem się tak wspaniale!
Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potężny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko różowe buty sportowe i tabliczkę:
„Jestem Franek. Jak Cię złapię, będziesz mój!”


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Pewien gościu chciał schudnąć…

humor sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in