7 dziwnych rzeczy, które wpływają na to czy dochodzisz


OPINIA ZNAJOMYCH

Myślisz, że ich zdanie nie ma większego znaczenia i wciąż powtarzasz slogany, że liczysz się tylko Ty i on? Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Naukowcy wykazali, że w sypialni nakręcają nas nie tylko jego umiejętności, ale także przekonanie, że najbliżsi uważają go za seksownego faceta. W takiej atmosferze znacznie łatwiej osiągnąć satysfakcję.

ANATOMIA

Wbrew pozorom, wcale nie chodzi o rozmiar przyrodzenia. Nawet nie o mięśnie brzucha. Okazuje się, że najbardziej intensywnych doznań doświadczają kobiety, których partner posiada… szerokie ramiona. Ten drobny szczegół utożsamiamy z męskością oraz poczuciem bezpieczeństwa. Przed wspólnie spędzoną nocą warto więc się do niego przytulić. Jeśli dobrze leżysz w jego ramionach, cała reszta także pozytywnie Cię zaskoczy.

PRZEREKLAMOWANA MIŁOŚĆ

Aż głupio o tym wspominać. Zgodnie z wynikami badań, ta pozycja w ogóle nie powinna znaleźć się na liście. Na podstawie obserwacji kobiet, naukowcy doszli do wniosku, że miłość ma najmniejsze znaczenie w osiąganiu przez nas satysfakcji. Smutne.


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

7 dziwnych rzeczy, które wpływają na to czy dochodzisz

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in