7 dziwnych rzeczy, które wpływają na to czy dochodzisz


MAJĘTNA RODZINA

Pieniądze szczęścia nie dają, ale zdaniem naukowców – orgazm już tak. Okazuje się, że im lepsza sytuacja materialna rodziny partnera, tym łatwiej nam osiągnąć pełną satysfakcję. Może to wynikać z poczucia bezpieczeństwa, które bezpośrednio łączy się ze statusem finansowym. Plotki na temat oziębłości bogaczy okazały się całkowicie bezpodstawne.

PEWNOŚĆ SIEBIE

Mężczyzna może być czuły, odpowiedzialny, delikatny i namiętny, ale jeśli ma problemy z poczuciem własnej wartości, niewiele z tego wynika. Uwielbiamy partnerów, którzy mają w sobie zdrową dawkę próżności. Im bardziej przekonany o swojej atrakcyjności i sile, tym przyjemniej w sypialni.

POCZUCIE HUMORU

Wcale nie chodzi o to, by opowiadał dowcipy w łóżku lub śmiał się w czasie zbliżenia. Okazuje się, że radosne usposobienie bezpośrednio łączy się ze wspomnianą pewnością siebie oraz sytuacją materialną. Jeśli facet zna swoją wartość, nie martwi się o pieniądze, a na dodatek potrafi nas rozbawić, wtedy satysfakcja jest niemal gwarantowana.

Zobacz więcej na kolejnej stronie


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

7 dziwnych rzeczy, które wpływają na to czy dochodzisz

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in