Na ruchliwym skrzyżowaniu stoi młoda ładna policjantka i kieruje ruchem…


Na ruchliwym skrzyżowaniu stoi młoda ładna policjantka i kieruje ruchem. Nagle stwierdza, że zaczyna się u niej okres. Niestety jej służba potrwa jeszcze pięć godzin, a ona nic przy sobie nie ma co mogłoby jej pomóc. Nie wiedząc co począć, łapie za krótkofalówkę i łączy się z dyspozytorem na komendzie. Przez radio zgłasza się jej kolega Józek:
– Józek możesz coś dla mnie zrobić?
– Dla Ciebie wszystko!
– Słuchaj ja stoję tu na skrzyżowaniu, moja służba kończy się dopiero na pięć godzin, a ja dostałam okresu i nie mam nic przy sobie. Możesz to sobie wyobrazi? Czy mógłbyś mi jak najszybciej przywieźć mi moje tampony? Są w moim biurku po prawej stronie w górnej szufladzie. Bardzo Cię proszę, pośpiesz się!


Policjantka dalej kieruje ruchem. Mija jedna godzina, druga… Dopiero po trzech godzinach na sygnale z piskiem opon na skrzyżowanie wpada policyjny radiowóz i wyskakuje z niego zadowolony Józek i wymach*je pudełkiem z tamponami.
– Józek ty pierdoło, przecież Cię prosiłam żebyś się śpieszył. Gdzieś ty był tak długo?
– Jakby Ci to powiedzieć? Jak przez radio podałaś że masz znowu okres to najpierw przyleciał ucieszony Kazik z kartonem szampana, potem uradowany Tomek postawił kratkę browaru, no i Franek przyniósł kilka flaszek dobrego wina.
– No i?
– No i muszę Ci uczciwie powiedzieć, że i mnie spadł kamień z serca!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in