ZOBACZ jako jaka KOCHANKA jesteś postrzegana przez mężczyzn! Ja chyba #3 a WY?


Intro

Chcesz wiedzieć jako jaka kobieta jesteś postrzegana przez mężczyzn? Sprawdź typy kochanek i zobacz co możesz zrobić, by być bardziej atrakcyjną!

Wielu mężczyzn ślepo wierzy w łóżkowe stereotypy dotyczące kobiet. Blondynki są łatwe, rude to ogniste i namiętne kochanki, a brunetki o wydatnych ustach to boginie seksu oralnego. Wiadomo, że kolor włosów nie ma tu żadnego znaczenia. Przefarbować włosy można bardzo łatwo i faceci zaraz straciliby rachubę, co i jak.

Jest też druga część mężczyzn. To ci, którzy nie oceniają stereotypowo. Analizują wygląd kobiety, sposób zachowania, ubiór, poczucie humoru i na tej podstawie snują wnioski jaką mogłabyś być kochanką i ile z Tobą by wytrzymali.

A Ty jaka jesteś? Przyjrzyj się sobie obiektywnie i dopasuj do siebie jeden z poniższych opisów kobiet. A następnie przeczytaj, jakie sygnały wysyłasz facetom i jak Cię postrzegają oraz co możesz zrobić, aby wydawać się dla nich atrakcyjniejsza.

ZOBACZ jako jaka KOCHANKA jesteś postrzegana przez mężczyzn! Ja chyba #3 a WY?

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in