PO TYCH KILKU RZECZACH POZNASZ ODPOWIEDNIEGO FACETA Z KTÓRYM BĘDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA!


Intro

Pisarka i blogerka Raquel Isabelle de Alderete podzieliła się w internecie mądrościami swojego ojca, który podpowiedział jej jak znaleźć mężczyznę, z którym będzie szczęśliwa.

1. Mąż musi umieć cię rozśmieszyć.

Umawiaj się z chłopakami, z którymi jesteś szczęśliwa, ale wyjdź za mąż za takiego, który potrafi cię rozśmieszyć do rozpuku. Tak, żeby bolał cię brzuch i żebra ze śmiechu. Umawiaj się z tymi, którzy widząc jak cierpisz dają ci spokój i pozwalają uporać się z bólem. Ożeń się z tym, który potrafi wywołać uśmiech na twojej twarzy, gdy wcale nie jest ci do śmiechu. Świat nie jest przyjaznym miejscem. Będziesz cierpieć. Upewnij się, że będziesz z kimś, kto sprawi, że to wszystko będzie łatwiej znieść. Poczucie humoru to inteligencja. Życie z czasem staje się nudne. Znajdź kogoś, kto nawet w banalnych rzeczach znajdzie coś zabawnego.

PO TYCH KILKU RZECZACH POZNASZ ODPOWIEDNIEGO FACETA Z KTÓRYM BĘDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in