Mąż uciekł z jej siostrą i zostawił tylko list…


Strona 4

Tydzień temu kiedy wróciłam do domu od razu zauważyłam Twoją nową fryzurę. Nic nie mówiłam, bo wyglądałeś w niej jak dziewczyna i nie chciałam Ci zrobić przykrości. Kiedy ugotowałeś moje „ulubione danie”, musiałeś chyba pomylić mnie z moją siostrą, bo ja od 6 lat nie jadam wieprzowiny. A jeśli chodzi o te jedwabne bokserki, kiedy tylko zobaczyłam cenę 99 złotych na metce, która dalej z nich zwisała, modliłam się, żeby to nie była ta sama 100, którą pożyczyłam wczoraj mojej siostrze.

Jednak po tym wszystkim nadal myślałam, że możemy jeszcze uratować nasz związek. Kiedy wczoraj okazało się, że wygrałam w LOTTO 3 miliony złotych, rzuciłam natychmiast pracę i kupiłam dla nas 2 bilety na Majorkę. Liczyłam, że podczas może egzotycznych wakacji uda nam się znowu rozniecić dawną iskrę…


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Mąż uciekł z jej siostrą i zostawił tylko list…

humor sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in