Dlaczego kobiety zdradzają. 10 POWODÓW


Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn? Czy zawsze robią to z miłości do tego trzeciego, czy może chodzi o zwykłą nudę? Przeczytaj o 10 przyczynach kobiecej zdrady.

1. Zemsta – być może zdradę powinno się zrozumieć i wybaczyć, przedyskutować na spokojnie z partnerem i spróbować odbudować zaufanie… brzmi pięknie. Jednak gdy kobieta odkrywa zdradę ukochanego, raczej ma ochotę udusić jego i jego kochankę, niż na spokojnie z nim porozmawiać. Antidotum na smutki i zranioną dumę zdradzona często widzi w… odwecie, dlatego może szybko rzucić się w ramiona miłego przystojniaka.

2. Nuda, rutyna – utarło się, że to mężczyzna szybciej nudzi się partnerką i szuka nowej zdobyczy. Tymczasem kobiety też nie przepadają za rutyną. Partnera, który nie zadaje sobie trudu podgrzewania atmosfery z związku i nie dostrzega potrzeb swojej kobiety, może spotkać przykra niespodzianka…

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in