Dlaczego kobiety zdradzają. 10 POWODÓW


Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn? Czy zawsze robią to z miłości do tego trzeciego, czy może chodzi o zwykłą nudę? Przeczytaj o 10 przyczynach kobiecej zdrady.

1. Zemsta – być może zdradę powinno się zrozumieć i wybaczyć, przedyskutować na spokojnie z partnerem i spróbować odbudować zaufanie… brzmi pięknie. Jednak gdy kobieta odkrywa zdradę ukochanego, raczej ma ochotę udusić jego i jego kochankę, niż na spokojnie z nim porozmawiać. Antidotum na smutki i zranioną dumę zdradzona często widzi w… odwecie, dlatego może szybko rzucić się w ramiona miłego przystojniaka.

2. Nuda, rutyna – utarło się, że to mężczyzna szybciej nudzi się partnerką i szuka nowej zdobyczy. Tymczasem kobiety też nie przepadają za rutyną. Partnera, który nie zadaje sobie trudu podgrzewania atmosfery z związku i nie dostrzega potrzeb swojej kobiety, może spotkać przykra niespodzianka…


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Dlaczego kobiety zdradzają. 10 POWODÓW

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in