LIST DO NIEZNAJOMEGO. Jego odpowiedź bardzo ją zaskoczyła!


Trzeba powiedzieć, że jest to jedna z historii, która przywraca wiarę w człowieka. Ktoś zaparkował na płatnym miejscu postojowym kobiety. Dostała przez to mandat od straży miejskiej. Bardzo się zdenerwowała i postanowiła napisać do kierowcy wiadomość, którą następnie podzieliła się w sieci.

Witaj nieznajomy.
W związku z tym, że zaparkowałeś na moim miejscu (i ciągle tam jesteś?!) dostałam mandat od straży miejskiej! Poważnie??! To są prywatne miejsca i tak naprawdę mogłabym kazać Cię odholować! Nie zrobiłam tego, ale na przyszłość nie rób tego.

Następnego dnia musiała być bardzo zaskoczona. Pod wycieraczką znalazła kopertę. W niej był list z przeprosinami i pieniędzmi!

Najpierw chciałem przeprosić. To było nieodpowiedzialne… Chciałbym to wynagrodzić, mam nadzieję, że tyle wystarczy. Nie pomyślałem, gdy to robiłem. To się nie powtórzy.
Pozdrawiam

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in