Informacje od sąsiadów doprowadzające do łez


1.

Do lokalu nr 2

Droga damo, jesteś młoda i jurna co niestety już wszyscy wiemy, ciągnie do chłopów od nocy do rana. Dlatego prośba: zamknij chociaż okno!
Sąsiedzi z bloku obok

2.

Komunikat nr 1

Od pewnego czasu w naszym budynku … słychać kłócącą się parę (mężczyznę i kobietę), którzy używają wulgarnych słów i grożą sobie pozbawieniem życia (cyt. “Zapr…lę cię ku..o”, “zaj…ie cię”, “wypier…”) itp. Niestety z uwagi na akustyczność budynku trudno jest – z całą pewnością – ustalić z jakiego mieszkania dochodzą te krzyki i wulgaryzmy. Wobec powyższego wzywamy te osoby do zaprzestania zakłócania porządku w naszym budynku. Proszę swoje problemy rozwiązywać poza terenem naszego osiedla albo udać się do wyspecjalizowanej poradni.

3.

Prosimy o kategoryczne zamykanie drzwi wewnętrznych. Były włamania, więc nie możecie państwo zostawiać nie zamkniętych drzwi ( w przeciwnym razie będziemy zamykać furtkę na posesję!) Jeśli kogoś oczekujecie, czy zapraszacie prosimy zejść otworzyć i za nim zamknąć. Ciągle są otwarte! Tak nie może być. Skontaktujemy się z właścicielem mieszkania.

4.

PROŚBA

W sytuacji, że jesteśmy skazani na siebie prosimy o uszanowanie naszych spostrzeżeń:
Sąsiadko uprawianie se*su w łazience nie jest zabronione, ale krzyczenie Pani i jęczenie partnera w nocy niesie hałas od parteru do piątego piętra. Przeszkadza to w normalnym codziennym funkcjonowaniu wszystkich mieszkańców. Jest to krępujące dla innych. Prosimy o bardziej powściągliwe zachowanie gdyż mieszkamy w budynku wielorodzinnym.
Z poważaniem sąsiedzi 1, 2 i 3 piętra
Ps. Mam nadzieję, że się porozumiemy.

5.

Tutaj ewidentnie przyda się komuś słownik xD

Zobacz więcej zabawnych sąsiedzkich ogłoszeń na kolejnej stronie

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in