Dom inteligentny. Jakie produkty wybrać i co kupić


Inteligenty dom – każdy z nas gdzieś słyszał to pojęcie jednak nie każdy wie o co chodzi. W poniższym artykule postaramy się zapoznać państwa z tematyką inteligentnego domu.

Co to inteligentny dom

Inteligentny dom czyli zbiorcza nazwa systemów do automatycznego sterowania domem. Ostatnimi czasy coraz to popularniejsza metoda zarządzania domem. Możliwość zarządzania całym domem poprzez smartfon.

Inteligentny dom cena

Najczęściej zadawanym pytaniem jest ile kosztuje taki system inteligentnego domu. Najnowocześniejsze systemy smart home mogą kosztować nawet dziesiątki tysięcy złotych jednak niedużym nakładem sił można samemu stworzyć taki system dzięki rozwiązaniom takim firm jak na przykład Xiaomi za znacznie mniejsze pieniądze. W przypadku wyboru produktów z których stworzymy nasz inteligenty dom z pomocą przychodzą nam porównywarki cenowe takie jak Skąpiec.

Produkty Xiaomi inteligentny dom

Produkty Fibaro inteligentny dom

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in