Oto 10 nastolatek, które sprzedały swoje dziewictwo


Jaka jest cena niewinności? Czy coś tak abstrakcyjnego i osobistego można w ogóle wystawić na sprzedaż?
Na poniższej liście zamieściliśmy 10 niewiast które z sukcesem – przehandlowały – lub planowały przehandlować – swoje dziewictwo, a także sposoby których użyły, aby uzyskać z przetargu najwyższą możliwą stawkę. Niektóre kwoty idą w miliony dolarów, w większości jednak panie uzyskały mniej, niż na to liczyły.

10. The Gumtree Girl – 10,000 dolarów

The Gumtree Girl, czyli Dziewczyna z Gumtree jest anonimową 16-letnią Irlandką. W 2011 zamieściła ogłoszenie na Gumtree (znanym również u nas darmowym portalu z ogłoszeniami) w którym oferowała sprzedaż swojej cnoty, aby za zarobione pieniądze opłacić szkołę artystyczną. Działający pod przykrywką dziennikarz, chcący ustalić tożsamość dziewczyny i sprawdzić, czy wszystko nie jest próbą oszustwa, zaproponował kwotę 10,000 dolarów. Dziewczyna, która jak się okazało chodzi do katolickiej szkoły, dała się złapać w sidła, jednak w momencie, gdy dziennikarz zdradził swoją tożsamość, z miejsca oznajmiła, że wszystko było tylko kawałem.

9. Rosie Reid – $12,300

Rosie Reid skończyła naukę w Bristol University, co pozostawiło ją z pewnym problemem – długami za czesne. Była winna 15,000 funtów (ok 22,000 dolarów amerykańskich) władzom uniwersytetu. W głowie dziewczyny zrodził się plan sprzedaży dziewictwa, dzięki czemu mogłaby pokryć koszty czesnego. Znalazł się dżentelmen gotów zapłacić za usługę, jednak jedynie 8,400 funtów (ok. 12,300 dolarów amerykańskich). Do transakcji doszło, jednak gdy było po wszystkim, Rosie stwierdziła że zbliżenie było okropne, jednak była zobligowana do “zaspokojenia go, z racji, że zapłacił jej tyle pieniędzy”.

Zobacz więcej na kolejnej stronie

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in