Śmieszne koszulki? Kubki z nosaczem? – czyli jaki dobrać prezent i wywołać uśmiech


Śmieszne koszulki? Kubki z nosaczem? – czyli jaki dobrać prezent i wywołać uśmiech

Co roku wszyscy przeżywają rozterki i problemy – jaki kupić prezent na zbliżające się okazje? Prezent na dzień ojca, jaki prezent na 18 urodziny córki, pomysł na prezent dla wujka z Kanady… Każdy ma inny gust i inne oczekiwania, a na wybór jest zazwyczaj mało czasu. Takie okazje powinny być kojarzyć się z miło spędzonym wspólnie czasem. Jak radzić sobie z tymi problemami i jak unikać niepotrzebnych nerwów?

  1. Przygotuj sobie pulę pomysłów z dużym wyprzedzeniem

  2. Zrób zakupy jednego dnia

  3. Jak sprawić komuś uśmiech?

  4. Jaki prezent na Dzień Matki? Co wybrać?

Przygotuj sobie pulę pomysłów z dużym wyprzedzeniem

Często zdarza się, że ludzie zamawiają przez internet prezenty, które teoretycznie mają przyjść w ostatniej chwili. Ostatecznie nawet jeśli dostawca i sklep się wywiąże z terminu, to mimo wszystko cały ten czas wiąże się ze stresem (kiedy nie wiadomo czy paczka zdąży dotrzeć). Jeśli nie zdąży dotrzeć odpowiednio wcześnie to jedynym sensownym wyjściem wydaje się ruszenie do sklepów i improwizacja, żeby tylko był jakiś prezent dla szwagra, cioci czy dziadka. Takie rozwiązania powodują niepotrzebne, negatywne skutki. Ostatecznie darczyńca może skończyć z dwoma prezentami (po zakupach paczka jednak zdąży dojść na czas, albo dojdzie z opóźnieniem), cały ten czas oczekiwania będzie wiązał się z nerwami, a solenizant ostatecznie dostanie przypadkowy prezent z marketu. W podarunkach i upominkach zazwyczaj chodzi przede wszystkim o to, żeby dobrze trafić w gust człowieka i wywołać uśmiech na twarzy. Warto wcześniej się bacznie przyglądać, czym dana osoba się interesuje, co ją śmieszy, co sprawia radość. Na tej podstawie na pewno przyjdą ci jakieś pomysły do głowy. Koniecznie zacznij myśleć o tym co najmniej z pół roku wcześniej. Możesz też popatrzeć jak osoba będzie reagowała na prezenty od innych osób i na tej podstawie możesz odpowiednio wnioskować i wpaść na własny pomysł. Po prostu zawsze bądź czujny i zapisuj sobie pomysły w miejscu, którego nigdy nie będziesz musiał szukać (na przykład na dokumencie w chmurze). Możesz sobie zrobić podział z datami i spisywać pomysły pod nagłówkami: prezent na dzień matki,  prezent na dzień ojca, prezent na 20 urodziny siostry itp..

Zrób zakupy jednego dnia

Kiedy będziesz miał już pokaźną listę, zrób zakupy z dużym wyprzedzeniem czasowym. Najlepiej, jeżeli zrobisz zakupy na prezenty z całej listy, a nie tylko na najbliższą okazję. Upominki będziesz musiał kupić tak czy siak, a to pomoże zaoszczędzić Ci ewentualnych nerwów, często bardzo wiele czasu, a nawet niepotrzebnie wydanych pieniędzy. Nie będziesz musiał pamiętać już o przygotowaniu wcześniej prezentów, a decydując się na pojedynczy wyjazd do sklepów w tym celu, załatwiając wiele prezentów na raz zaoszczędzisz czas oraz pieniądze na biletach lub paliwie, które musiałbyś wypalić jeżdżąc na takie zakupy kilka razy. Dodatkowo kupując produkty przez internet, korzystając z jednego sklepu możesz spodziewać się, że towar przyjdzie do Ciebie w jednej przesyłce, a często przy większych zamówieniach przesyłka staje się darmowa (np. na https://prezentsimple.pl/ jest darmowa przesyłka od 200 złotych). Decydując się na wcześniejsze zakupy będziesz miał same korzyści z tego powodu.

Jak sprawić komuś uśmiech?

Często mimo usilnych starań ciężko jest wymyślić prezent dla pewnych osób – na przykład wiele problemów może sprawić zagwostka – jaki prezent dla taty, albo jaki prezent dla mamy kupić. Warto przemyśleć sprawę i zastanowić się kim jest dana osoba. Może się okazać, że łatwiej będzie rozważać prezent dla taty, w kategoriach prezent dla programisty, prezent dla wędkarza albo prezent dla gracza. Kupowanie upominków w pracy często bywa problematyczne. Do tematu można podejść możliwie najbardziej humorystycznie. Nosacz to gatunek małpy, który w ostatnich latach zyskał popularność spowodowaną częstym występowaniem w zabawnych memach. Kubek z nosaczem i zabawnym podpisem może rozśmieszyć nie tylko obdarowanego, ale kolegów wokół też. To może również okazać się dobry pomysł na prezent dla taty, albo prezent dla chłopaka. Prezent dla niego możesz łatwo znaleźć wpisując w Google prezent simple – wyświetli się strona gdzie znajdziesz  śmieszne koszulki z różnymi napisami. To może być doskonały pomysł na prezent na urodziny dla szefa albo prezent na 30 urodziny twojej żony.

Jaki prezent na Dzień Matki? Co wybrać?

Prezent dla niej wcale nie musi być drogi, żeby wywoływał uśmiech i jednocześnie był praktyczny. Koszulki ze śmiesznym nadrukiem to bardzo często doskonały pomysł na prezent na Dzień Matki lub prezent dla dziewczyny na urodziny. Oczywiście taki pomysł musi być poparty znajomością gustu i poczucia humoru danej osoby. Trzeba oczywiście pomyśleć również o odpowiednim kontekście danej okazji. Na przykład śmieszne koszulki mogą być dobrym pomysłem na prezent na dzień kobiet, ale warto sprawić, aby dziewczyna poczuła też twój szacunek i nutkę romantyzmu, kiedy oprócz zabawnego upominku zabierzesz ją na kolację i wręczysz kwiatka. Jeżeli byłby to prezent dla mamy, to warto dołączyć dla niej ulubione czekoladki. Sam śmieszny prezent może wywołać niepotrzebnie przekonanie o braku dojrzałości darczyńcy.


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Śmieszne koszulki? Kubki z nosaczem? – czyli jaki dobrać prezent i wywołać uśmiech

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in