Agnieszka z „Gogglebox” pokazała zdjęcia ze ślubu sprzed 23 lat. Ludzie nie wierzą, że to ona


Gogglebox to program, w którym grupa ludzi, u siebie w domach, ogląda telewizję i głośno komentuje popularne programy. Brzmi zawile, ale jeśli mielibyśmy ująć to w sposób najprostszy – to program o ludziach, którzy oglądają innych ludzi. Na samym początku wiele osób podchodziło do niego sceptycznie, bo co fajnego można z tego wynieść?

Nie jest to pozycja naukowa, ale rozrywkowa, mająca pokazać, że podobne sceny dzieją się w każdym polskim domu

A uczestnicy, którzy biorą w projekcie udział, stali się na tyle popularni, że widzów zaczął zainteresować ich los. No i chyba można w ten sposób mówić o sukcesie produkcji, prawda?

Gogglebox na antenie TTV jest od 2014 roku i stało się hitem. Jedną z bohaterek, która zyskała uznanie ludzi, jest Agnieszka Kotońska. Prowadzi swoje konto na Instagramie, które śledzi prawie 70 000 osób! To właśnie tam dodała zdjęcie, która wywołała sporo komentarzy.

Z okazji 23. rocznicy ślubu dodała zdjęcie z tego ważnego dnia, który miał miejsce 5 sierpnia

Zobacz zdjęcie o którym mowa na kolejnej stronie:

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in