Oto 10 nastolatek, które sprzedały swoje dziewictwo


8. Alina Percea – $13,000


Podobnie jak w przypadku Rosie i Dziewczyny z Gumtree, Alina postanowiła sprzedać swoją niewinność aby opłacić naukę – tym razem w naukach informatycznych. 45-letni biznesmen z Włoch był osobą która zaproponowała najwyższą stawkę. Opłacił wyjazd Alice do Wenecji, gdzie we dwoje spędzili przyjemny czas, podziwiając piękno lokalnych krajobrazów i zajadając frykasy w luksusowych hotelach. W przeciwieństwie do Rosie, Alinie nie tylko nie była zawiedziona swoim partnerem, a wręcz bardzo przypadł jej do gustu. Stwierdziła, że co chwila składał jej komplementy, oraz był czarujący i zabawny. Planowała naciągnąć wybranka swego portfela na 50,000 funtów (ok. 73,000 dolarów amerykańskich), jednak rekin finansjery zgodził się jedynie na 8,800 funtów (ok 13,000 dolarów amerykańskich).

7. Unigirl – $32,000

Dziewczę o pseudonimie Unigirl zamieściło ogłoszenie na stronie internetowej, aby – jak poprzednie panie – opłacić czesne za studia. Opisała się w niej jako smukła, zdrowa i atrakcyjna. Oświadczyła również, że nigdy wcześniej w jej życiu nie doszło do zbliżenia. Pod koniec licytacji, jej ogłoszenie wyświetlono 30,000 razy i złożono 1,200 ofert. Ostatecznie Unigirl uzyskała 32,000 dolarów.
Zobacz więcej na kolejnej stronie


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Oto 10 nastolatek, które sprzedały swoje dziewictwo

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in