Czy wiesz, że kształt piersi twojej dziewczyny może powiedzieć wiele o jej charakterze?!


Ma dobre serce. Ludzie uważają ją za szczerą, otwartą dziewczynę, do której zwracają się ze swoimi problemami i proszą o radę. Jest altruistką i osobą wyrozumiałą, która nigdy nie osądza innych i w żadnej sytuacji nie wyciąga pochopnych wniosków.

7. Małe z wielkimi sutkami

Ta kobieta to ucieleśnienie mądrości i godności. Nie stara się nikomu imponować, ale pracuje nad sobą dla własnej satysfakcji. Lubi uczyć się nowych rzeczy, zarówno teorii jak i praktyki. Jest pacyfistką i nie znosi agresji. Stara się trzymać z dala od plotek i dramatów.

8. Wielkie, sterczące i szeroko rozstawione

To dość skomplikowana osobowość. Jest bardzo kreatywna i ze względu na to lubiana. Często miewa napady smutku, ale nawet wtedy jest urocza i ludzie lgną do niej. Uwielbia doradzać innym i wspiera ich swoimi pomysłami, ale sama zawsze wszystko robi po swojemu.

Zobacz więcej na kolejnej stronie


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Czy wiesz, że kształt piersi twojej dziewczyny może powiedzieć wiele o jej charakterze?!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in