Miłość francuska: 7 problemów, z którymi możesz się spotkać, kiedy robisz mu dobrze ustamiChociaż w łóżku to mężczyznom przypisuje się większą aktywność, tak naprawdę często okazują się bardzo leniwi i oddają inicjatywę kobietom. O czym dokładnie mowa? Oczywiście o miłości francuskiej. Faceci uwielbiają, gdy ukochane sprawiają im przyjemność ustami. Nie chodzi tylko o doznania fizyczne, ale również chęć spełnienia ich zachcianek, ponieważ dowodzi ona uczucia i zaangażowania w miłosną relację.

Niestety, chociaż pragniemy zapewnić naszym mężczyznom tę dawkę przyjemności, pojawiają się problemy. Miłość francuska wymaga skupienia, umiejętności i dobrej kondycji fizycznej… Duże znaczenie ma również zachowanie ukochanego, jego rozmiar, no i oczekiwania.

Poniżej przedstawiamy problemy z uprawianiem miłości francuskiej, z którymi spotykamy się najczęściej, oraz wskazówki, jak sobie z nimi poradzić. Ukochany na pewno będzie Ci wdzięczny za tę dawkę wiedzy!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in