71-letni polski miliarder ma nową dziewczynę. Młodszą od niego aż o 50 lat!


O 71-letnim Józefie Wojciechowskim, szefie holdingu budowlanego JW Construction, zrobiło się głośno dopiero jakiś czas temu, gdy związał się ze znacznie młodszą, Beatą Pruską. Szacuje się, że jego majątek może sięgać ponad miliarda złotych.

Zawsze słynął z zamiłowania do pięknych, młodszych i zadbanych kobiet, ale dopiero dzięki erze Instagrama i Facebooka nieco więcej wiadomo o wybrankach miliardera.

Ostatnio związany był z Beatą Pruską, 26-letnią modelką i utytułowaną miss

Gdy zarzucano kobiecie, że związała się z Józefem tylko dla pieniędzy, ona żywo wchodziła w dyskusję i informowała, że „nie leży i pachnie”, ale zajmuje się edukacją. Do tego bardzo szybko zakochała się w mężczyźnie i jednemu z komentujących odpisała wręcz: „Jesteśmy w trakcie planowania ślubu”.

Niestety związek nie przetrwał próby czasu…

A miliarder wydaje się, że szybko znalazł zastępstwo i załatał dziurę w sercu

Na salonach mówi się, że jego nową wybranką serca jest 21-letnia studentka z Wrocławia, która szczyci się luksusowym życiem. Para pojawiła się w miejscach publicznych i od razu zrobiło się głośno na ich temat.

Zobacz zdjęcia nowej miłości miliardera na kolejnej stronie

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in