Logiczne powody, dla których mężczyźni uwielbiają piersi!


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co naprawdę jest takiego w piersiach, co sprawia, że każdy mężczyzna szaleje na ich punkcie? Czy istnieją logiczne powody, dla których mężczyźni mają obsesję na punkcie piersi? Mężczyźni kochają piersi i mają prawdziwe logiczne powody, aby myśleć o nich przez cały czas, a nauka to udowadnia.

  • W badaniach przeprowadzonych przez neurobiologa Larry’ego Younga stwierdzono, że ludzka ewolucja doprowadziła do tego, że układ nerwowy działa na tych samych liniach między parami, jak między matką a jej dzieckiem. Tak samo jak dzieci mężczyźni też uwielbiają piersi!
  • Kiedy kobieta karmi piersią swoje dziecko, wytwarza się oksytocyna, która pomagając jej skupić uwagę i uczucie na swoim dziecku. Istnieje związek między hormonami związanymi z karmieniem piersią a męską stymulacją piersi.

Zobacz więcej na kolejnych stronach.

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in