8 znaków wskazujących na to, że jesteś uzależniony od filmów dla dorosłych!


Nauka mówi, że ludzie mogą się uzależnić od wszystkiego. Niektórzy uzależniają się od narkotyków, inni mają problemy z alkoholem, a jeszcze inni uzależnili się od oglądania filmów dla dorosłych. Życie osób uzależnionych od filmów dla dorosłych może być trudniejsze niż możemy sobie wyobrazić. Są ludzie dla których oglądanie takich filmów zaczęło być codzienną potrzebą lub regularnym nawykiem. Zobacz 8 znaków, które pokazują, że stajesz się uzależnionym od filmów dla dorosłych.

1. Masz dziwne fetysze

To wszystko ma związek z tym, że często oglądasz filmy dla dorosłych. Chcesz, aby twoje życie łóżkowe było podobne do tamtego. To z kolei skutkuje oczekiwaniem, że twój partner będzie reagować i ubierać się jak gwiazda filmów dla dorosłych.

2. Spędzasz straszliwie dużo czasu w Internecie

Z oczywistych powodów spędzasz dużo czasu szukając serwisów, gdzie znajdziesz nowe filmy. Istnieją strony internetowe, w których szukasz nowych treści, dzięki czemu możesz pozostać online przez dłuższy czas niż zwykle.

Zobacz więcej na kolejnej stronie

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in