5 głównych cech prawdziwie inteligentnej kobiety


Inteligentna kobieta, określana jest często jako ta która: zna poczucie własnej wartości, potrafi realnie oceniać sytuację i zna się na ludziach, ma wysoką kulturę osobistą i wiedzę merytoryczną o świecie i życiu. Psychologowie przeprowadzili badania na 50 kobietach, na wysokich stanowiskach, w wieku między 25-50 rokiem życia (uznawanych przez środowisko jako inteligentne) i zbadano ich sposób życia i funkcjonowania w pracy i w czasie wolnym. Koniecznie zobaczcie, do jakich wniosków doszli specjaliści.

1. PRZEKLINAJĄ!

Są wybuchowe, bywają emocjonalne, nie boją się mówić wprost tego co myślą. Dlatego czasami przeklinają! I nie jest to oznaka, że mają ograniczony zasób słownictwa, ale świadczy o tym ze mają potrzebę pokazać swoją retoryczną siłę, a nie deficyt językowy. Doskonale wyczuwają chwilę, w której mogą przekląć i taką w której jest to nie na miejscu.

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in