Miłość francuska: 7 problemów, z którymi możesz się spotkać, kiedy robisz mu dobrze ustami


1. Nie możesz zmieścić go całego do ust

Po pierwsze wcale nie musisz brać go całego do ust, dlatego nie przejmuj się ograniczeniami fizycznymi. Cały trik polega na umiejętnym posługiwaniu się dłońmi. Wcale nie musisz być niczym gwiazdy filmów dla dorosłych, raczej nie staraj się do nich upodabniać, chyba, że chcesz, aby mężczyzna zaczął kojarzyć Cię z zabawką. Gwiazdy porno są profesjonalistkami w sferze miłości francuskiej, ale przecież w stosunku nie chodzi tylko o mechaniczne wykonywanie ruchów i idealne dopasowanie. „Użyj ust i języka w taki sposób, aby skupić się przede wszystkim na czubku i dostarczyć wilgoci. Ręce umieść na trzonie, aby stworzyć nacisk” – radzi Marin.

2. Masz odruch wymiotny

Niestety bardzo częstym problemem jest odruch wymiotny. Niektórzy mężczyźni mają problem z samokontrolą i wpychają kobietom swój narząd tak głęboko, jak się da, powodując wręcz dławienie. Przede wszystkim musisz poprosić mężczyznę, aby stał spokojnie i pozwolił Ci na przejęcie całej kontroli nad sytuacją. Potem zaznacz, aby uderzał jedynie w Twoje podniebienie i język. To nie zmniejszy jego przyjemności, a poprawi Twoje położenie.


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Miłość francuska: 7 problemów, z którymi możesz się spotkać, kiedy robisz mu dobrze ustami

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in