6 podstawowych znaków, które wskazują, że dziewczyna staje się napalona na Ciebie!


Jeśli jesteś profesjonalistą i przeszedłeś przez kilka relacji, powinieneś znać znaki, które dziewczyna rzuca, aby ci powiedzieć, że jest napalona. A jeśli dopiero zaczynasz randkować, te znaki mogą być dla Ciebie mylące. Zobacz 8 sygnałów, które wskazują na to, że dziewczyna jest napalona!

1. Sposób patrzenia na Ciebie

Aby dowiedzieć się, czy dziewczyna jest zainteresowana nawiązaniem kontaktu seksualnego z Tobą, musisz złapać ruch jej oczu. Jeśli patrzy na na twoje usta lub twoją klatkę piersiową, oznacza to, że jest napalona. Zauważysz też, że będzie kradła dla ciebie uwodzicielskie spojrzenia.

2. Twoja obecność sprawia, że ​​czuje się nieswojo

Niektóre dziewczyny są bardzo nieśmiałe i niepewne, jeśli chodzi o seks. Zawsze będą mieć jakiś dylemat. Jeśli dziewczyna czuje się nieswojo przed tobą, oznacza to, że jest nieśmiała, ale w głębi duszy chce nawiązać z tobą wszelki kontakt seksualny.

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in