Rosjanka z „najładniejszą twarzą na świecie” robi zawrotną karierę na Instagramie


Bardzo szybki rozwój znaczenia mediów społecznościowych w ubiegłych latach sprawił, że nie potrafimy już zliczyć wszystkich profili „insta modelek”, które usilnie starają się zrobić karierę za pośrednictwem Internetu. W taki sam sposób próbuje się wypromować również Rosjanka o pseudonimie Lilya Braun, na profilu, której niedawno pękła zawrotna liczba pół miliona obserwujących osób!

Lilya jest 22 latką i w zagranicznych mediach określana jest ikoną fotogeniczności. Pojawiają się nawet głosy, że ma… „najpiękniejszą twarz na świecie”. Rosjanka promuje się jako modelka i „blogerka lifestylowa”. Na swoim profilu reklamuje oczywiście ubrania i kosmetyki od sponsorów. Instagramerka wyróżnia się długimi blond włosami, jasnoniebieskimi oczami i bardzo dużymi ustami. Trudno stwierdzić, jaka część jej sławy to sprawka Photoshopa i zabiegów medycyny estetycznej, a ile ofiarowała jej matka natura. Wpatrzonym w nią internautom zdaje się to jednak nie przeszkadzać. Modelka zamieszcza głównie zdjęcia swojej twarzy, ale nie boi się też fotografować topless. Chętnie pozuje również ze swoim psem o imieniu Hailey, który również posiada konto na Insta założone przez nią.

Co myślicie o jej urodzie? Faktycznie to taka piękność?

Jej zdjęcia zobaczycie na kolejnych stronach:

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in