Kraje na świecie, które zalegalizowały prostytucję


Najstarszy zawód świata istniał od zawsze i będzie istnieć do końca świata! Są kraje, które zdecydowały się na całkowity zakaz prostytucji, inne częściowo ją zalegalizowały, a są też takie państwa, które zawód ten uregulowały. W artykule tym znajdziesz część państw, w których kobiety lekkich obyczajów mogą bez przeszkód pracować. A jak wygląda to w Polsce. Przeczytaj do końca, a zobaczysz!

Austria

Prostytucja jest całkowicie legalna w Austrii. Prostytutki są zobowiązane do rejestracji, poddawania się okresowym badaniom lekarskim, muszą mieć ukończone 19 lat i płacić podatki. Mimo to jest tam dużo przemytu i przymusowej prostytucji.

Nowa Zelandia

Prostytucja w Nowej Zelandii jest legalna od 2003 roku. Istnieją nawet licencjonowane domy publiczne działające w ramach przepisów dotyczących zdrowia publicznego i prawa pracy, co oznacza, że ​​pracownicy otrzymują świadczenia socjalne tak samo, jak pracownicy innych branż. Zdecydowanie postępowy ruch.

Kanada

Prostytucja jest legalna, ale sprzedawanie seksu od końca 2014 roku jest nielegalne. Przepisy te stawiają osoby pracujące w tej branży w trudnej sytuacji.

Zobacz jak wygląda prostytucja w innych krajach na kolejnych stronach.


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

Kraje na świecie, które zalegalizowały prostytucję

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in