Jedząc to, poprawisz swoje życie łóżkowe!To, co jemy, ma ogromny wpływ nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale również jakość życia seksualnego. Jedzenie może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki dla naszych spraw łóżkowych. Dziś pokażemy Wam 6 przykładów tego, co warto jeść, by wzmocnić pożądanie i móc cieszyć się wspaniałym seksem!

1. Przyprawy

Nic tak dobrze nie rozbudza zmysłów, jak wyraziste przyprawy! Wybraliśmy dla Was trzy najlepsze propozycje. Cynamon – rozpala zmysły, redukuje uczucie zmęczenia. Chilli – po spożyciu nasz organizm wytwarza endorfiny (mają uśmierzyć pieczenie wywołane ostrym smakiem papryczki). Pieprz – zawiera piperynę, składnik odpowiedzialny za rozszerzanie się naczyń krwionośnych oraz pobudzenie. Skuteczna w tych sprawach jest również bazylia, kolendra czy goździki.

2. Ryby

Choć może się to wydawać nieco ryzykowne, biorąc pod uwagę ich smak i zapach, ryby (w szczególności łosoś i makrela) są doskonałym sposobem na pobudzenie seksualne. Stanowią źródło kwasów omega-3, które wpływają pozytywnie na ukrwienie narządów płciowych.

Jedząc to, poprawisz swoje życie łóżkowe!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in