Czy wiesz, że kształt piersi twojej dziewczyny może powiedzieć wiele o jej charakterze?!


Podobno po biuście można rozpoznać niektóre cechy kobiecej osobowości. Czy rzeczywiście tak jest? Sami zobaczcie i oceńcie!

1. Małe, skierowane do przodu

Ta kobieta jest wyrafinowaną intelektualistką. Ceni sobie klasę, inteligencję, jest fanką sztuki. Jest równie mądra, co elegancka, poza tym ma silną osobowość. Przekłada raczej rozum nad emocje.

2. Duże i pełne

To uparta dziewczyna, typ liderki. Rzadko prosi o pomoc, lubi czuć się zupełnie niezależną. Jest rozważna i spokojna, przez co może sprawiać wrażenie nieco zimnej, jednak w rzeczywistości to wrażliwa kobieta, która mocno wszystko przeżywa.

3. Małe i sterczące na zewnątrz

Ta dziewczyna to indywidualistka. Nie przejmuje się opinią innych ludzi. Ma innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów. Większość znajomych uważa ją za nowoczesną dziewczynę i podziwia jej sposób bycia, inni nie rozumieją jej progresywnego myślenia i traktują jak dziwaczkę.

4. Duże sutki skierowane w dół

To optymistka i jednocześnie marzycielka. Tak naprawdę jest trochę nieśmiała, ale ludzie uważają ją za zabawną i mądrą dziewczynę, która zawsze widzi szklankę do połowy pełną.

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in