11 postaci z kreskówek, które oparte są na prawdziwych ludziach


Czy zdawałeś sobie sprawę, że bohater twojej ulubionej kreskówki mógł być wzorowany na prawdziwej osobie? Zobacz 11 rysunkowych postaci, które właśnie tak powstały.

1. Eric Cartman z South Park

Postać Erica Cartmana z South Park została oparta na Archiem Bunkerze, głównym bohaterze sitcomu All In The Family. Twórcy kreskówki opisują go jako małego Archiego.

2. Milhouse z The Simpsons

Milhouse z The Simpsons bazował na Paulu Pfeifferze z Cudownych Lat. Podobnie jak Milhouse dla Barta, Pfeiffer był także najlepszym przyjacielem i pomocnikiem głównego bohatera.

3. Yosemite Sam

Yosemite Sam to kowboj, który ciągle ścigał Królika Bugsa. Jego pierwowzorem był Red Skelton, popularny komik, grający w wielu starych westernach.

4. Popeye

Popeye został wykreowany przez rysownika EC Segara. Jego pierwowzorem był marynarz Frank “Rocky” Fiegel. Był on lokalnym bohaterem w rodzinnym mieście Segara. Uwielbiał palić fajki i wdawać się w bójki. Miał ponoć niespotykaną siłę.

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in