Twój ZNAK ZODIAKU może określić, czego tak naprawdę boisz się w miłości


4. Byk

Byk chce kochać, pragnie tego, ale jest również świadomy jak ogromną wrażliwość niesie za sobą silne uczucie. W efekcie boi się, że stanie się słaby i zaślepiony miłością, więc niejednokrotnie po prostu nie chce się zakochać. Byk bardzo poważnie traktuje swoje lekcje z przeszłości i każde niemiłe doświadczenie wzmaga jego strach przed kolejnym związkiem.

5. Bliźnięta

Bliźnięta boją się odpowiedzialności w związku. Mają problem z podejmowaniem decyzji, a w szczególności tych istotnych. Dla przykładu możemy podać ślub, czy nawet rozwód – Bliźnięta zwlekają z decyzją i oczekują, że problem sam się rozwiąże. Są typem partnera, który woli coś robić w związku zgodnie z planem tej drugiej osoby, niż swoim własnym.

6. Rak

Rak generalnie boi się miłości i braku bezpieczeństwa w związku. Tak intensywnie się na tym skupia, że sam kreuje i przyciąga sobie niepewne sytuacje.

7. Lew

Lew panicznie boi się bycia zapomnianym, pominiętym w związku. Wypalające się uczucie jest dla niego czymś przerażającym, co rekompensuje sobie przy każdej możliwej okazji. Lew chce być bohaterem dla tej drugiej osoby.

8. Panna

Panna boi się rozczarowania w związku. Ta pewnego rodzaju nieufność staje się jej głównym problem w życiu codziennym. Tak bardzo obawia się, że to co kocha raptem się zawali i zniknie, że ze strachu często sama niszczy wszystko jako pierwsza.

Zobacz więcej na kolejnej stronie

Twój ZNAK ZODIAKU może określić, czego tak naprawdę boisz się w miłości

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in