To najbardziej podnieca kobiety w męskim wyglądzie


Brzuch, dłonie, oczy, usta, nogi, tyłek… Kobiety również lubią być od czasu do czasu wzrokowcami i popatrzeć na gorących Panów! Co podnieca dziewczyny w wyglądzie facetów najbardziej?

1. Brzuch

To chyba najczęściej przedstawiany na plakatach i w magazynach sportowych element męskiego ciała. Nie da się ukryć – wysportowany, twardy jak skała i pięknie wyrzeźbiony męski brzuch robi ogromne wrażenie na wielu kobietach!

2. Zarost

Męski zarost podnieca wiele kobiet, szczególnie, kiedy jest kilkudniowy. Dodaje Panom dojrzałości i seksapilu oraz sprawia, że wyglądają bardziej męsko, a mniej chłopięco. Miło jest czasami pogłaskać faceta po zarośniętym policzku lub poczuć przyjemne „drapnięcie” na swoim karku…

3. Klatka piersiowa

Dziewczyny uwielbiają na nią patrzeć, tulić się do niej i zasypiać na niej. Podobnie jak Panie, Panowie mają bardzo różne klatki piersiowe.

Zobacz więcej na kolejnej stronie!


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

To najbardziej podnieca kobiety w męskim wyglądzie

humor sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in