Nosaczowa rodzinka


Janusz (Samiec) – Charakterystyczny długi zwisający nos, miłośnik passatów oraz dobrych okazji. Nienawidzi somsiada, osądzając go o haniebny czyn złodziejstwa. Lubi schabowe, piwo oraz opowiadać jak to kiedyś było.

Halyna (Samica) – Jej krótki zadarty nos pozwala ją odróżnić od młodego Piotera. Dobra żona Janusza, dba o męża jak i wszczyna mu awantury o browar oraz wychowanie Piotera. Z zasady słucha Janusza w sprawach, w których się nie zna oraz wspiera go przy obserwowaniu somsiada.

Pioter nastolatek (młody samiec) – Posiada zdecydowanie krótszy nos od Janusza, jednak nie jest on zadarty jak u Halyny. Jest smutny, że ojciec nie rozumie nowoczesnych rzeczy oraz jest uczony jak to kiedyś było. Przepuszcza głupio pieniądze Janusza na markowe buty, które ojciec jest w stanie kupić kilkadziesiąt złotych taniej. Uczy się jeździć autem, a w garniaku panny za nim lecą.

Pioter nastolatek (młody nosacz) – Bardzo krótki nos w porównaniu do starszych męskich osobników. Popisuje się przed kolegami by wyjść na starszego. Naciąga ojca na głupie gry, pizzę z pizzerii zamiast mrożonej oraz inne amerykańskie fastfoody. Podziwia Janusza za wiedzę oraz talent we wszystkim. Janusz stara się uczyć Piotera na prawdziwego mężczyznę nim stanie się jak nastoletni Pioter.

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in