Nosaczowa rodzinka


Janusz (Samiec) – Charakterystyczny długi zwisający nos, miłośnik passatów oraz dobrych okazji. Nienawidzi somsiada, osądzając go o haniebny czyn złodziejstwa. Lubi schabowe, piwo oraz opowiadać jak to kiedyś było.

Halyna (Samica) – Jej krótki zadarty nos pozwala ją odróżnić od młodego Piotera. Dobra żona Janusza, dba o męża jak i wszczyna mu awantury o browar oraz wychowanie Piotera. Z zasady słucha Janusza w sprawach, w których się nie zna oraz wspiera go przy obserwowaniu somsiada.

Pioter nastolatek (młody samiec) – Posiada zdecydowanie krótszy nos od Janusza, jednak nie jest on zadarty jak u Halyny. Jest smutny, że ojciec nie rozumie nowoczesnych rzeczy oraz jest uczony jak to kiedyś było. Przepuszcza głupio pieniądze Janusza na markowe buty, które ojciec jest w stanie kupić kilkadziesiąt złotych taniej. Uczy się jeździć autem, a w garniaku panny za nim lecą.

Pioter nastolatek (młody nosacz) – Bardzo krótki nos w porównaniu do starszych męskich osobników. Popisuje się przed kolegami by wyjść na starszego. Naciąga ojca na głupie gry, pizzę z pizzerii zamiast mrożonej oraz inne amerykańskie fastfoody. Podziwia Janusza za wiedzę oraz talent we wszystkim. Janusz stara się uczyć Piotera na prawdziwego mężczyznę nim stanie się jak nastoletni Pioter.

Nosaczowa rodzinka

humor sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in