6 rzeczy, których faceci najczęściej nie wybaczają kobietom


Choć mężczyźni starają się niemalże z każdej opresji wychodzić obronną ręką, czasami zdarzają się sytuacje, z którymi nawet oni nie potrafią sobie poradzić. Są kwestie, które faceci znoszą naprawdę źle i których nie potrafią wybaczyć kobietom. Jeśli jesteście ciekawe, o czym dokładnie mowa, czytajcie dalej!

1. Zdrada

Szczególnie z najlepszym przyjacielem. To chyba najgorszy cios, jaki kobieta może zadać mężczyźnie. Faceci to terytorialne stworzenia – wszelkie flirty z innymi kolesiami również nie są wskazane.

2. Komentowanie niskich zarobków

To naprawdę drażliwy temat. Miarą męskości w opinii wielu facetów jest stan rzeczy i dobrobyt. Jeśli on z jakiś względów żyje skromnie, nie posiada własnego mieszkania, samochodu, markowych ubrań czy drogiej biżuterii, a Ty na każdym kroku próbujesz mu to wypomnieć, on w końcu nie wytrzyma i pęknie. Będzie czuł się gorszy i stłamszony.

Zobacz więcej na kolejnej stronie

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in