15 oznak, że twoja dziewczyna Cię zdradza!


Zdrada to najgorszy scenariusz, jaki może się przytrafić w związku. Kiedy najbliższa osoba zdradza Cię, rani Cię na wielu poziomach. Przez to w przyszłości możesz mieć problem, by zaufać innym ludziom. Często słyszymy historie, kiedy to faceci zdradzają kobiety. Jednak kobiety robią to równie często jak faceci. Zobacz 15 oznak, które wskazują na to, że dziewczyna może Cię zdradzać.

1. Jeśli ciągle Cię dręczy, to może być coś na rzeczy

Kiedy dziewczyna wskazuje na każdą drobną niedoskonałość w związku, może po prostu szukać wymówki do zerwania z facetem.

2. Spędza mniej czasu z twoją rodziną lub przyjaciółmi

Jeśli kobieta odcina się od twojej rodziny lub grupy przyjaciół, to może to oznaczać, że zdradza Cię i nie chce, aby ktokolwiek, a szczególnie Ty, ją złapał.

3. Nie jest zainteresowana stosunkiem z Tobą

Kiedy widzisz, że relacje między wami są chłodne, a dziewczyna nie chce z Tobą od dłuższego czasu uprawiać seksu, to prawdopodobnie znalazła sobie kogoś innego.

4. Kupuje nowe ubrania bardzo często

Być może chce się bardziej podobać komuś innemu.

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in