10 sygnałów, że ona przestała się właśnie Tobą interesować!


Masz wrażenie, że ona przestała się Tobą interesować? Czujesz, że wasz związek wisi na włosku? Być może nie jest jeszcze za późno na naprawę niektórych rzeczy, oto 10 sygnałów na które powinieneś zwrócić uwagę.

1. Przestajecie się dogadywać

Komunikacja jest kluczową sprawą do przetrwania każdego związku. Każdy związek ma swoje wzloty i upadki, jednak kiedy komunikacja zamiera to najczęściej nie ma już szansy na uratowanie związku.

2. Ona przestaje inicjować rozmowę

Kobiety kochają rozmawiać i zazwyczaj to one odpowiadają, za rozpoczynanie konwersacji w domu. Jeśli ona przestała się z tobą dzielić co u niej w szkole czy pracy to prawdopodobnie straciła zainteresowanie tobą.

3. Ciągle się wkurza

Czy nagle wszystko jej nie pasuje i czepia się pierdół? Masz wrażenie, że ciągle jest niezadowolona, nieważne co byś zrobił? Kobiety często nieświadomie wyrażają swój nastrój, jeśli ciągle się czepia to z pewnością jest zła na ciebie i nie wróży to niczego dobrego.

4. Nie wkurza się o nic

Popadanie ze skrajności w skrajność nie jest niczym dobrym. Jeśli nagle przestaje się wkurzać o coś o co wcześniej byłaby zła to może być sygnał, że przestało jej już zależeć i jest jej to obojętne.

5. Bariera emocjonalna

Zobacz więcej na kolejnej stronie

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in