16 mitów o prezerwatywach, w które powinieneś przestać wierzyć!


Z biegiem czasu pojawiło się mnóstwo mitów o popularnych gumkach i czas najwyższy rozliczyć je z rzeczywistością. Koniecznie przeczytaj, jeśli nie przyłożyłeś się na lekcjach wychowania do życia w rodzinie!
Oto 16 mitów o kondomach, w które powinieneś przestać wierzyć!

1. Kondomy zapewniają 100% zabezpieczenie przed ciążą

Najpopularniejszy z przedstawionych w niniejszym artykule. Większość ludzi twierdzi, ze jeśli jest gumka, to nie będzie bobaska. Jak się okazuje, kondomy w zapobieganiu zajścia w ciążę są skuteczne w 98%, co daje całe 2% szans, że kobieta zajdzie w ciążę. Pamiętaj zatem, że gumki, to seks bezpieczniejszy, ale nie bezpieczny!

2. Kondomy zmniejszają komfort i czułość członka

Wierutna bzdura! Badania wykazały, że obie płcie czują się równie komfortowo z gumką co bez niej. Mimo, że niektóre kondomy są zaprojektowane tak, aby przedłużyć czas potrzebny facetowi aby dojść, to w żaden sposób nie obniżają przyjemności ze zbliżenia!

3. Kondomy nie tracą ważności

Na dobrą sprawę, to tracą. Jeśli po zakupie przyjrzysz się opakowaniu, na pewno zauważysz datę ważności. Używanie przeterminowanych gumek może powodować podrażnienie skóry u obydwojga partnerów!

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in