Wyciekły scenariusze przyszłych odcinków „Gry o tron”


Serwery HBO zostały zhakowane. Hakerzy wykradli około 1,5 TB danych. Wśród nich znajdowały się scenariusze przyszłych epizodów siódmego sezonu “Gry o Tron”


HBO jest kolejną firmą z branży rozrywkowej, która doświadczyła poważnego ataku cybernetycznego. Hakerzy twierdzą, że uzyskali 1,5 terabajta danych firmy. Opis najbliższego odcinka został przez nich wrzucony do sieci.

Twórcy robią wszystko co w ich mocy, aby utrzymać kolejne odcinki w tajemnicy. HBO potwierdziło w oświadczeniu: -“Od razu zaczęliśmy śledzić incydent i współpracujemy z organami ścigania oraz z zewnętrznymi firmami w zakresie cyberbezpieczeństwa. Ochrona danych jest priorytetem w HBO i poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność za ochronę danych, które przechowujemy.”

To nie jest pierwszy wyciek związany z serialem „Gra o tron”. W poprzednich latach dochodziło do sytuacji, gdzie opisy pewnych odcinków, a nawet całe epizody znajdowały się w Internecie przed premierą.

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in