Duże zmiany u Jona Snowa i Ygritte!


Sensacja! Kit Harington, który w „Grze o tron” wciela się w Jona Snowa, od kilku lat był związany z Rose Leslie. Co ciekawe, oboje poznali się na planie serialu. Aktorka w 2012 dołączyła do obsady „Gry o tron”, gdzie mogliśmy ja oglądać w roli Ygritte. Teraz oboje postanowili sformalizować swój związek. Aktor poprosił swoja narzeczoną o rękę podczas kolacji przy świecach!

Rose Leslie („Gra o tron”), gdy tylko zobaczyła swojego ukochanego klęczącego przed nią na kolanach, to się rozpłakała ze szczęścia. Oczywiście bez chwili wahania zgodziła się wyjść za Kita Haringtona. Marzyła o tej chwili od co najmniej roku.

Rose Leslie i Kit Harington zwrócili na siebie uwagę na planie „Gry o tron” ponad pięć lat temu. Wówczas oboje zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Scenarzyści zauważyli „chemię” jaka ich łączy, dlatego grani przez Rose i Kita bohaterowie też mieli romans!

– Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie – napisała na swoim profilu społecznościowym Rose Leslie, gwiazda „Gry o tron”.

Ich wesele z pewnością będzie wspaniałe, cała ekipa z Gry o Tron bawiąca się, pijąca w najlepsze a w dodatku nie obawiająca się o to, że ktoś zaraz zginie.

Duże zmiany u Jona Snowa i Ygritte!

humor sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in