Zrób te 4 rzeczy – on już nigdy nie będzie chciał spać z inną kobietą!


Każda z nas zastanawia się czy jej umiejętności w łóżku są wystarczająco satysfakcjonujące dla mężczyzny. Chcemy dać im jak największą przyjemność, a noc którą spędzamy wspólnie chcemy zamienić w taką, której on nie zapomni przez bardzo długi czas. Te 4 czynności sprawią, że on z pewnością będzie chciał uprawiać seks z tobą i tylko z tobą.

1. Odnajdź pewność siebie

To pierwszy krok do sukcesu. W łóżku wszystkie twoje kompleksy powinny odejść na bok! Pamiętaj- on wybrał ciebie, więc chce kochać się z tobą, właśnie taką jaka jesteś. Poczuj się najpiękniej, wtedy od razu wszystko będzie łatwiejsze i bardziej naturalne. Kobieta pewna siebie to kobieta, która doskonale wie czego chce, co ją podnieca, czego oczekuje. Mówi o tym bez wstydu.

 

2. Upewnij się, że sama jesteś podniecona

Jeśli on zobaczy, że jesteś bardzo chętna i pragniesz go właśnie teraz, sam od razu nabierze ogromnej ochoty na ciebie. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które kochają seks. Jeśli będziesz skupiać się na swojej przyjemności- zobaczysz dla niego nie ma nic bardziej podniecającego niż ty rozpływająca się z rozkoszy.

3.Bądź otwarta na nowe doświadczenia

Jeśli on sam nie proponuje zmian, ty bądź tą, która wniesie nowości do waszego łóżka. On z pewnością będzie zachwycony pomysłami i z radością da ci to czego pragniesz. Jeśli nie wiesz co możesz zasugerować spróbujcie wspólnie przejrzeć Kama Sutrę. Już samo wybieranie nowych pozycji podkręci wasz nastrój.

 

4. Kochaj się z nim całym ciałem

Daj sobie czas. Całuj jego całe ciało- używaj języka, ust i rąk jednocześnie. Takie pieszczoty sprawią, że on oszaleje z rozkoszy! Szyja i podbrzusze to najbardziej erogenne miejsca na jego ciele, poświęć im jak najwięcej uwagi. Poruszaj się wolno i zmysłowo, nie ma się co spieszyć. Pozwól mu poczuć ciebie całą.

Zrób te 4 rzeczy – on już nigdy nie będzie chciał spać z inną kobietą!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in