TWÓJ znak zodiaku, zdradza twoje NAJBRUDNIEJSZE i najbardziej sprośne FANTAZJE seksualne


Strona 1

Kiedy zostajecie we dwoje, jedynie Wy wiecie czego tak naprawdę pragniecie, ale czy zdawaliście sobie sprawę,
że zależy to również w dużej mierze od waszego znaku zodiaku? Oto co mówią o seksie wasze znaki zodiaku:

Bliźnięta

Bliźnięta bywają bardzo mentalne, co oznacza, że ​​seksualnie są zarówno dawcami, jak i obserwatorami jednocześnie. Korzystają z zabawek i gadżetów, które pozwalają im swobodnie doświadczać czegoś, jednocześnie ciesząc się i ucząc z tego, co przeżywają. Bliźnięta znane są również z doskonałej pracy wielozadaniowej, więc robią kilka miłych rzeczy na raz, a to zapobiega nudzie.

Rak

Rak lubi kiedy otacza się go opieką, więc lubi również, kiedy robi się to w łóżku. On stara się być niewinny i oddaje drugiej stronie inicjatywę. Nie oznacza to, że jest całkowicie bierny. Rytm nadaje jednak ta druga strona. Rak lubi odgrywać role, choć czasem tego nie przyzna, możesz mu to zaproponować.

Baran

Baran jest mocno głodny w sypialni, zwłaszcza swoich kobiet. Podobnie działa to w drugą stronę. Są intensywne, dzikie i lubią dobrze się przy tym zmęczyć. Jeśli Baran skończy będąc mokry od potu, to na pewno mu się podobało. Nie ma chyba wśród nich takiej osoby, która nie lubiłaby być “na górze”.

Panna

Panny nie są tak chłodne seksualnie, jak się o nich mówi. Choć mają to na uwadze i jest to ściśle powiązane z ich pruderyjną osobowością. Na przykład, jeśli Panna uważa, że seks podoba jej się “zbyt mocno” może włączyć do gry przyjemne kary. Panny poświęcają także uwagę detalom w sypialni, badając to, co sprawia, że ​​ich partner jest szczęśliwy i wykorzystując zaobserwowane techniki, kiedy tylko dostaną na to szanse.

Byk

Możesz być znany z uwielbienia dla luksusu, ale często zauważasz, że to, co odrzucasz – lub to, co uważasz za niepożądane w życiu – często przyciąga Cię do łóżka. Byk uwielbia to, co naturalne, np. zapach swojego partnera, bo kocha naturalne feromony. Jednakże, niektóre Byki lubią po prostu brudny seks. Lubią przypinać się do łóżka, robić to w miejscach publicznych i stosują niegrzeczną grę wstępną.

Waga

Waga ma czteropunktową grę wstępną. Rzadko zdarza się, że Waga polubi brutalność w sypialni. Większość ich seksualnych fantazji jest bardzo wyrafinowana. Możesz ubrać się w czarną skórę, ale Twój strój będzie cieszył ją bardziej niż aktywności, które są z nim związane. Będąc znakiem, dla którego liczy się partnerstwo, większość lubi seks, który trwa godzinami. Koncentrują się na dawaniu i oczekują, że otrzymają wszystko, co mogą w zamian. Więc jeśli nie jesteś za seksem oralnym, przykro nam. To ich “konik”.

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in