To jak siedzisz, mówi WSZYSTKO o twojej osobowości! #4 ZSZOKUJE CIĘ!


Według wielu osób zainteresowanych językiem ciałą, pozycja w jakiej najbardziej lubimy siedzieć mówi o tym, jakie cechy charakteru posiadamy.

Pozycja A

Osoby najczęściej siedzące w tej pozycji mają tendencję do myślenia, że problemy same się rozwiążą. Z tego względu czasem zamiatają je pod dywan. Jednak są to osoby pogodne, komunikatywne i kochają dobrą zabawę. Ludzie lubią w nich kreatywność i beztroskość.

Pozycja B

Pozycja ta należy do marzycieli. Mają oni niezwykłą wyobraźnię i są duszą towarzystwa. Wpadają na genialne pomysły i łatwo nawiązują nowe przyjaźnie, czasem zbyt szybko ufają ludziom. Nie cenią również stabilizacji – często zmieniają partnerów, pracę i inne zajęcia.

Pozycja C

Osoby te są zwariowane i chaotyczne. Jednak to czym dla innych jest chaos, dla nich stanowi ich własny logiczny porządek. Z trudnością mogą się skupić na jednej rzeczy, raczej robią kilka rzeczy na raz.

Pozycja D

Są to osoby delikatne, ale bardzo inteligentne. Nie lubią okazywania uczuć w miejscach publicznych, krępuje ich to. Osoby te również boli to, jak wygląda świat. Są one bardzo blisko z naturą, a swój dom traktują jak azyl.

Pozycja E

Osoby te żyją powoli, nigdy się nie spieszą z ważnymi krokami i decyzjami w życiu. Wierzą, że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Bardzo duża uwagę przykładają do swojego wyglądu i zdrowia.


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi

To jak siedzisz, mówi WSZYSTKO o twojej osobowości! #4 ZSZOKUJE CIĘ!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in