Co mówi o TWOJEJ OSOBOWOŚCI układ linii serca


Dłonie od wielu wieków stanowią źródło informacji na temat naszej osobowości. Sztuka ta nazwana została CHIROMANCJĄ.

Przyglądając się liniom papilarnym, jesteśmy w stanie ocenić czym cechuje się dana osoba, jakie jest jej podejście do życia i drugiego człowieka. Jednym z wyznaczników jest linia serca. Biegnie ona od zewnętrznej krawędzi dłoni, aż do palca środkowego lub wskazującego.
Sprawdź jak wygląda u Ciebie i porównaj wyniki interpretacji!


A) JEŚLI TWOJA LINIA SERCA ZACZYNA SIĘ PONIŻEJ ŚRODKOWEGO PALCA to znak, że jestes urodzonym przywódcą, również w związku, to Ty nosisz spodnie. Cechuje Cię samodzielność, ambicja i ogromna ciekawość świata. Otoczenie może Cię odbierać jako osobę nieczułą.

B) JEŚLI TWOJA LINIA BIEGNIE MIEDZY PALCEM ŚRODKOWYM, A WSKAZUJĄCYM. Oznacza to, że jesteś osobą kreatywną, która dba o otaczającą siebie i swoich bliskich przestrzeń. Masz jednak duszę wrażliwego artysty, dużą rolę odgrywają u Ciebie uczucia i emocje.

C) LINIA BIEGNĄCA OD PALCA WSKAZUJĄCEGO występuje u ludzi troskliwych, przyjacielskich i miłych. Cieszysz się drobnostkami i doceniasz starania innych, dlatego jesteś idealnym kompanem dla osoby opisanej w punkcie B.

D) TWOJA LINIA SERCA BIEGNIE AŻ DO WEWNĘTRZEJ KRAWĘDZI DŁONI- jesteś zdolny i przebojowy, ale ciężko u Ciebie z organizacją pracy. Znajomi uważają Cię za duszę towarzystwa.

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in