6 Sygnałów tego, że ON już Cię NIE KOCHA…


Kiedyś nastanie taki moment, kiedy zaczynasz zastanawiać się, “Czy on mnie jeszcze kocha?”. Mnóstwo kobiet po pewnym czasie zaczyna zadawać sobie gdzieś w głębi to właśnie pytanie. Czy można poznać, że wasz związek się wypala, że to już nie ta sama chemia co kiedyś? Przedstawiamy kilka sygnałów, że coś może być nie tak:

1. Przestał Cię szanować

2. Już nie przejawia zazdrości wobec Ciebie

Nie interesuje się gdzie wychodzisz i z kim się spotykasz. Jesteś mu obojętna, a przecież nic tak nie boli jak obojętność najważniejszej osoby.

3.Unika bliskiego kontaktu

Kiedyś nie mogliście usnąć bez upojnej nocy, dziś chodzicie spać osobno, a nawet ciężko o jakieś przytulenie czy inne zbliżenia.

4. Nie wspiera Cię

5. Przestał Cię zdobywać

Może to być oznaka tego, że jest mu już wszystko jedno, czy z nim będziesz czy nie. Jeśli nie potrafi się na nic wysilić to co będzie dalej?

6. Nie okazuje Ci uczuć

Nie pamiętasz już kiedy powiedział Ci słodkie “dobranoc” albo “kocham Cię”, to boli ale to bardzo silna oznaka, że przestało mu zależeć.

Czujesz, że zbliża się koniec? Czasem warto powalczyć, spróbuj mu przypomnieć co na początku związku sprawiało, że był szalenie w Tobie zakochany.

[Fancy_Facebook_Comments style="background-color:#fff;"]
sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in