8 RZECZY, KTÓRE KOBIETY KOCHAJĄ ROBIĆ W SYPIALNI, ALE NIE PRZYZNAJĄ SIĘ DO TEGO!


Strona 1

Premiera kolejnej odsłony filmu o Christianie Greyu powoduje, że kobiety mają ochotę na nieco więcej w łóżku. Jest to dobry pretekst, aby zdziałać trochę w sferze uznawanej przez wielu za tabu.
Jeśli chodzi o facetów, to sprawa jest prosta. Kobiety jednak często nie zdradzają czego pragną od swojego partnera. Jednak pamiętajmy, że to udane życie erotyczne cementuje związek. Teraz Panowie, skupcie się. Oto lista 11 rzeczy, który kobiety uwielbiają w łóżku, ale wstydzą się przyznać!

#1. Zasłonięte oczy

Dzięki temu rozpalisz jej zmysły, a w efekcie ona będzie chcieć jeszcze więcej

#2. Kajdanki

Kobieta nie powie Ci głośno, że ma ochotę na to, abyś ją związał lub zakuł w kajdanki. Wtedy jest zdana wyłącznie na Ciebie i to ją podnieca.

#3. Zdjęcia

Płeć piękna uwielbia czuć się atrakcyjnie i seksownie, mimo iż często twierdzi zupełnie inaczej. Sesja zdjęciowa w pięknej, seksownej bieliźnie będzie wspaniałą pamiątką. Możecie też spróbować swoich sił w nagrywaniu filmów i wracać do nich podczas gry wstępnej w przyszłości.

8 RZECZY, KTÓRE KOBIETY KOCHAJĄ ROBIĆ W SYPIALNI, ALE NIE PRZYZNAJĄ SIĘ DO TEGO!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in