7 rodzajów kobiet, które podobają się wszystkim facetom!


Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale można określić kilka rodzajów kobiet, które będą się podobać wszystkim facetom. Bez wyjątku. Poniżej znajdziesz 7 typów kobiet, które mają niesamowite powodzenie u płci przeciwnej.~

1. Kobieta inteligentna 

Zaskoczona? Pewnie myślałaś, że tylko część facetów lubi inteligentne kobiety, ale nie wszyscy. Wszyscy to mogą lubić idealną blondynkę. A jednak. Okazuje się, że mężczyźni uwielbiają kobiety inteligentne i oczytane. Rozmowa z taką partnerką jest bowiem dla nich niezwykle interesująca. Pamiętaj jednak, aby się nie wymądrzać i nie pouczać faceta, bo panowie tego nie znoszą.

2. Kulinarna pasjonatka

Jeśli potrafisz dobrze gotować, to możesz być pewna, że faceci będą za Tobą szaleć. A jeśli do tego przyrządzanie posiłków sprawia ci prawdziwą radość, tym bardziej możesz liczyć na męskie zainteresowanie. Panowie lubią dobrze zjeść i poczuć się jak u mamy.

3. Zabawna krejzolka

Kobieta nie musi być najpiękniejsza, aby była rozchwytywana przez mężczyzn. Warunek jest jeden: musi mieć poczucie humoru. Faceci uwielbiają zabawne krejzolki, więc jeśli lubisz się śmiać to rób to często.

Zobacz więcej na kolejnej stronie

7 rodzajów kobiet, które podobają się wszystkim facetom!

sklep nosacze

Portal ehumor.pl to serwis poświęcony tematyce humor. Możecie poczytać zabawne kawały i dowcipy, przejrzeć memy nosacze polskości czy też obejrzeć śmieszne obrazki. Miłej zabawy i dobrze spędzonego czasu życzy ekipa e humor!

log in

Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in